KATEGORIE PRODUKTÓW

 
Znajdź produkt:
Wybierz producenta:
   
  HONITON-profesjonalne narzędzia (1)
Części Boscha (3)
Oleje silnikowe (1)
Akcesoria (3)
Chemia warsztatowa (13)
Czyszczenie i konserwacja części (12)
Depresator-antyżel (2)
Do biura (5)
Do lakierni (2)
Kleje i uszczelniacze motoryzacyjne (8)
Klucze Kamasa Tools (99)
Kompresory-sprężarki (0)
Mycie tira (8)
Na bazę (10)
Odrdzewiacze i penetratory (9)
Odświeżacze powietrza i zapachy (4)
Opony (1)
Oświetlenie i latarki (13)
Oznakowanie pojazdów (2)
Pasy transportowe (3)
Przewody ciśnieniowe (0)
Płyny do spryskiwaczy (1)
Rękawice ochronne (2)
Silikony (2)
Smary (10)
Wycieraczki do tirów (6)
Wykresówki (8)
Wyposażenie auta (1)
Złączki (0)
Inne (2)


POMOC

Jak kupowaćZwroty i reklamacjeRegulamin sklepu etir.plOpony do tiraWszystko do tachografuVideo poradnik nasze samochody tiry

NOWOŚCI

Imprezy i zloty - Master Truck

,,Master Truck” to Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych organizowany w Opolu od 2005 roku. Ta coroczna impreza skupia zarówno fanów tego typu tuningu oraz właścicieli niezwykłych ciężarówek, którzy starają się, aby ich ,,dzieło sztuki' najbardziej wyróżniało się spośród innych tam prezentowanych. 
Zlot  zyskuje coraz większą popularność wśród publiczności i zainteresowanie ze strony mediów - przybywa coraz więcej pięknych ciężarówek, wystawców oraz atrakcji, które są przygotowywane dla fanów. Ze względu na to zlot ten wpisał się już na stałe w kalendarz imprez motoryzacyjnych jako jeden z największych tego typu.
 

 
Pomysł na organizację I „Master Truck' został zaczerpnięty z wzorców zachodnioeuropejskich, gdzie od wielu lat miłośnicy tuningowanych ciężarówek organizują zloty takich pojazdów.
 
Podczas imprezy ciężarówki są oceniane w następujących kategoriach:
Najpiękniejszy pojazd zlotu wybrany przez jury
Najpiękniejszy pojazd zlotu wybrany przez publiczność
Najlepsze wnętrze 
Najlepsze nagłośnienie
Najlepsze oświetlenie
Najlepszy pojazd specjalny
 
 


Międzynarodowy charakter

Impreza ta znana jest już całej Europie i co roku gromadzi najpiękniejsze pojazdy ciężarowe m.in. z Niemiec, Czech, Holandii, Danii, Finlandii czy Szwecji. Coraz silniejszą reprezentacją stanowią Polacy, których pojazdy nie odbiegają jakością tuningu od doświadczonych wystawców z zagranicy. O klasie imprezy świadczą sami jej uczestnicy, którzy prezentują naprawdę wysoki poziom i których liczba nieustannie wzrasta.
 
Tuning naszą pasją

Uczestnicy poddają swe pojazdy tuningowi, który przybiera różnorodne formy – instalowanie dodatkowych akcesoriów, modyfikacja oświetlenia, wspaniałe szaty graficzne upiększające wygląd zewnętrzny oraz unowocześnienie wnętrza ciężarówki poprzez nietypową aranżację. Upiększeniom poddawane są ciężarówki wszystkich obecnych na rynku marek a podziwia je stale rosnąca publiczność. 
Jednak zanim będzie można obejrzeć końcowy efekt właściciele ciężarówek muszą poświęcić im wiele godzin pracy, aby najmniejszy szczegół  był dopracowany. Starają się, aby to ich pojazd był tym ,, doskonałym” przy niemałych finansach przeznaczonych na tuning.
Wszystkie pojazdy uczestniczące w zlocie są niepowtarzalne - oczarowują nie tylko pięknym wyglądem lecz także swoistym charakterem dokonanego tuningu. Zamierzeniem organizatorów jest zmiana sposobu myślenia o ciężarówkach oraz uświadomienie, że transport jest bardzo ważną gałęzią naszego życia.

 

 
Poznaj wystawców

,,Master Truck” jest jedyny w swoim rodzaju, nie tylko poprzez fakt, iż gromadzi najbardziej wyjątkowe ciężarówki z całej Europy, ale również dlatego, że jest także imprezą wystawienniczą. Co roku swoją ofertę prezentuje kilkadziesiąt firm z branż nie tylko transportowych. Oczywiście stałe miejsce na targach zajmują producenci pojazdów, komponentów, naczep, przyczep i zabudów, części, narzędzi, akcesoriów i kosmetyków motoryzacyjnych. Wśród prezentowanych stoisk znajdują się również wydawnictwa magazynów transportowo – motoryzacyjnych.
 
Masa atrakcji dla fanów
 
Zlot jest ogromnie popularny wśród właścicieli pojazdów ciężarowych jak i widzów także ze względu na atrakcje zawarte w programie imprezy. Są to konkursy sprawnościowe, występy zespołów muzycznych i wszelkie pokazy, które ukazują niezwykłość ciężarówek np. Master Truck of Light Show – nocny pokaz oświetlenia. 
 
Najbliższy zlot

Znana jest już dokładna data VII zlotu ,,Master Truck” – będzie to 15, 16 i 17 lipca 2011 r. 
 
Polecamy video relację z VI Zlotu ,,Master Truck” w Opolu w 2010 roku:

Zobacz także

Płyn do spryskiwaczy SONAXTuning samochodu ciężarowegoTIR nocą - czyli jak nas widząNajwiększe ciężarówki świataPojazdy specjalneWyposażenie TIRa - akcesoriaTiry - prasa i publikacjeAtmosfera w samochodzie - zapachy My Shaldan i inneSłownik drogowyCiężarówka roku - Truck of the YearJaki płyn do spryskiwaczyKamasa Tools na polskim rynkuPierwszy holownik