KATEGORIE PRODUKTÓW

 
Znajdź produkt:
Wybierz producenta:
   
  HONITON-profesjonalne narzędzia (1)
Części Boscha (3)
Oleje silnikowe (1)
Akcesoria (3)
Chemia warsztatowa (13)
Czyszczenie i konserwacja części (12)
Depresator-antyżel (2)
Do biura (5)
Do lakierni (2)
Kleje i uszczelniacze motoryzacyjne (8)
Klucze Kamasa Tools (99)
Kompresory-sprężarki (0)
Mycie tira (8)
Na bazę (10)
Odrdzewiacze i penetratory (9)
Odświeżacze powietrza i zapachy (4)
Opony (1)
Oświetlenie i latarki (13)
Oznakowanie pojazdów (2)
Pasy transportowe (3)
Przewody ciśnieniowe (0)
Płyny do spryskiwaczy (1)
Rękawice ochronne (2)
Silikony (2)
Smary (10)
Wycieraczki do tirów (6)
Wykresówki (8)
Wyposażenie auta (1)
Złączki (0)
Inne (2)


POMOC

Jak kupowaćZwroty i reklamacjeRegulamin sklepu etir.plOpony do tiraWszystko do tachografuVideo poradnik nasze samochody tiry

NOWOŚCI

Tiry - prasa i publikacje

Polska Gazeta Transportowa

Tygodnik logistyczny o charakterze informacyjno-poradniczym, poświęcony wszystkim rodzajom transportu w Polsce i zagranicą, spedycji i logistyce. Specjalizuje się w ekonomicznych, handlowych, prawnych, organizacyjnych i technicznych aspektach transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, morskiego i śródlądowego. Informuje o nowych przepisach i wymogach przewozowych, celnych i podatkowych w krajowym i międzynarodowym obrocie ładunków oraz najnowszych trendach i tendencjach logistyki. Znajdują się w niej publikacje o sytuacji branży, problemach ekonomiczno-handlowych firm transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, morskiego, żeglugi śródlądowej oraz obszerny serwis o zmianach przepisów, przygotowywanych aktach prawnych, pracach UE oraz polskiego rządu i Sejmu dotyczących branży TSL.

Auto Transport

Miesięcznik ,,Auto Transport' jest czasopismem o charakterze informacyjno - poradniczym, skierowanym do firm eksploatujących pojazdy użytkowe. Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia związane z budową i użytkowaniem samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów, samochodów specjalnych i specjalizowanych. Dodatek wydawany jest od 1999 r. Dodatek do ,,Polskiej Gazety Transportowej'.

Ciężarówki

Ogólnopolski miesięcznik ,,Ciężarówki” jest czasopismem specjalistycznym zajmującym się problematyką transportu samochodowego. Ukazuje się od 1999 roku. Zawartość gazety stanowią aktualności branżowe, prezentacje nowych modeli samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i pojazdów specjalistycznych a także naczep przyczep oraz różnego sprzętu używanego w działalności transportowej. Wiele uwagi poświęcanej jest sprawom przewoźników: eksploatacji sprzętu, nowym regulacjom prawnym, ekonomice transportu, drogomi infrastrukturze komunikacyjnej. Na łamach miesięcznika znaleźć też można nowinki techniczne i technologiczne, informacje o rynku paliwowym, relacje z imprez targowych, notowania z giełd samochodowych, porady serwisowe oraz artykuły o historii najważniejszych producentów ciężarówek.

Transport Polski

,,Transport Polski' jest ogólnopolskim periodykiem motoryzacyjnym o tematyce transportu drogowego w zakresie przewozów towarowych i pasażerskich zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Ma on charakter doradczy w sprawach ekonomicznych i prawnych, związanych z nowymi przepisami transportowymi oraz dostosowywaniem się do wymogów UE.prezentowane są także liczne testy pojazdów użytkowych: ciężarówek, pojazdów specjalnych.  

Samochody specjalne

,,Samochody Specjalne” to ogólnopolski miesięcznik wydawany na polskim rynku od 1997 r. Prezentuje problematykę pojazdów użytkowych i przedstawia ogólną sytuację oraz kierunki rozwoju krajowego rynku motoryzacyjnego. Zamieszcza informacje o targach i imprezach krajowych i zagranicznych. Odbiorcami pisma są przedstawiciele firm związanych z branżą samochodów użytkowych (ciężarowych, autobusów, dostawczych), a w szczególności producenci i dystrybutorzy nadwozi i podwozi, paliw i olejów, właściciele firm transportowych i spedycyjnych, miejskie przedsiębiorstwa komunikacji, przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej, zakłady mechaniki pojazdowej, zakłady zajmujące się pozyskiwaniem drewna, a także firmy z branży budowlanej. 

Zobacz także

Płyn do spryskiwaczy SONAXTuning samochodu ciężarowegoTIR nocą - czyli jak nas widząNajwiększe ciężarówki świataPojazdy specjalneImprezy i zloty - Master TruckWyposażenie TIRa - akcesoriaAtmosfera w samochodzie - zapachy My Shaldan i inneSłownik drogowyCiężarówka roku - Truck of the YearJaki płyn do spryskiwaczyKamasa Tools na polskim rynkuPierwszy holownik